Opisz weekend po niemiecku w czasie perfekt

opisz weekend po niemiecku w czasie perfekt.pdf

( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.80% Opis pokoju po Niemiecku; 85% List prywatny.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. W sobote rano posprzątałam dom i wybrałam sie z mamą na zakupy.. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Inne czasowniki, w których dochodzi do zmiany a ä to: tragen, waschen, fahren, laufen, schlagen, halten „Sein" i „haben" w Präsens Najważniejszymi czasownikami nieregularnymi są oczywiście czasowniki sein i haben.Tak odmieniają się przez osoby w czasie teraźniejszym:Relacja kursu językowego w Niemczech (czas przeszły) / ein Bericht aus dem Sprachkurs in Deutschland List z kursu językowego w Niemczech / ein Brief aus Deutschland Opis wakacji w Perfekcie / meine Sommerferien im PerfektPrzykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Po południu poszliśmy na spacer.Opis weekendu po niemiecku.. Czas przeszły Perfekt jest czasem przeszłym złożonym..

Wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.

Określ ilość spożywanych posiłków w ciągu dnia i podaj czas ich spożywania .. Po południu poszłam do domu.. Ponadto podstawowe formy, które tworzą ten czas przeszły, używane są również w innych konstrukcjach gramatycznych.Witam.. poleca 81 % .. Czas czytania: 1 minuta.. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. 77% Formy czasowników .Mein Alltag.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Używamy go w przypadku kiedy wykonana, zakończona przez nas czynność wpływa na nasze życie.. Po powrocie oglądałam telewizje i czytałam kolorowe czasopisma( moze być też ksiązkę), wieczorem znajomi wyciągneli .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Łukasz Tyczkowski.Opisz mi swój poprzedni dzien w czasie przeszłym perfekt (j.niemiecki).. Spójrz:Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. ;** Musze napisać wypracowanie po niemiecku na temat co robiłam w weekend ja wybrałam - Ostsee (Morze Bałtyckie) Powiedzmy że na weekend wyjechałam nad Może Bałtyckie ..

Cały weekend spędziłam z moim mężem.

Zjadłam obiad.. 25 kwietnia 2010 Odsłon: 24 878 3 komentarze.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .W ostatni weekend bardzo duzo się działo.. Żeby zrobić zdanie w Perfekt, potrzebujesz dwóch czasowników.. Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail.. W piątek po szkole wyszłam z przyjaciółmi do kina i na lody.. 2011-12-14 20:47:10 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Proszę o przetłumaczenie na niemiecki w czasie PERFEKT.. O przeszłości w języku niemieckim możesz również mówić w czasie Präteritum, ale to właśnie Perfekt jest używany częściej.. 2016-05-12 16:46:07 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt .. Po powrocie zjedliśmy obiad z rodzicami..

Już widzimy, że drugie zdanie będzie w czasie Perfekt.

Jest to czas dokonany.. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. ;** Wypracowanie musi się zacząć od : Am Wohenende bin.. Opisz weekend po Niemiecku w czasie Perfekt (przeszłym) Na jutro!. Podaj miejsca w których zwykle jadasz poszczególne posiłki i uzasadnij ich wybór.. Wymien najczesciej spożywane produkty lub dania i podaj ulubioną poPotrzebuje na jutrro .. Na przykład - Jestem na wakacjach.. Co jest takiego szczególnego w Perfekt?. Mein Tag - mój dzień - wypracowanie w języku niemieckim z tłumaczeniem na polski.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Potem poszłam do szkoły.. Składa się z dwóch części: a) z czasownika posiłkowego (haben lub sein), który odmienia się i stoi w zdaniu na miejscu orzeczenia; b) z imiesłowu Partizip II, który stoi na końcu zdania.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Widać tutaj ewidentny skutek.Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt ..

... czas Perfekt weekend Wochenende wypracowania.

Proszęę 9 po niemiecku (może być więcej , ale nie mniej) - co robiłam nad tym morzem .. W sobotę po południu pojechaliśmy do kina.. Wrociłam pożno więc odrazu poszłam spać.. Następnie mąż zabrał mnie na kolację do restauracji.. Tworzenie Partizip II dla czasownikó regularnych.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Szczególnie w języku mówionym.. Kupiłem wycieczkę dwa tygodnie temu..Komentarze

Brak komentarzy.