Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku
-Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptyczny Musisz zamieścić w nim: - Liczbę Pięter - Wielkość domy - Liczbę pokoi (trzy; Mój pokój, kuchnia, salon) - Wygląd.Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. 1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opisz swoje mieszkanie po niemiecku.. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Pokój moich rodziców jest na górze, na pierwszym piętrze.. 2012-03-14 18:25:29 Opisać dzień w 10 zdaniach po Niemiecku 2014-11-19 22:34:11 Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. In der Ecke steht ein Schrank.Opisz swój pokój poleca79% Język polski .. Mój tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.. Polecenie:Utwórz zdania.Jezyk niemiecki bardzo prosze o pomoc Zadanie z jezyka niemieckiego,prosze o pomoc Meine Familie!.

Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.

Koło stołu stoją dwa fotele.. - bardzo lubi spać i jeść Er ist faul - jest leniwyOpisz swój pokój po niemiecku w min.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Na komodzie stoi telewizor .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz OPIS POKOJU po niemiecku w 10 zdaniach.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Po przejściu przez nie znajdujemy sie w dużym pomieszczeniu, potocznie nazywanym salonem.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przydatność 50% Opisz swój pokój.. na szafce leżą książki.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. mój pokój jest duży i ładny.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Obok sypialni moich rodziców znajduje się gabinet mojego taty.. Dywan jest niebieskiego koloru.. W swoim pokoju mam balkon.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Opisz tradycje bożonarodzeniowe obchodzone w Niemczech.. Mój pokój jest urządzony minimalistycznie.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna..

Reszta - pomieszczenia po niemiecku.

W kącie stoi sofa.. - ma 8 lat Mietek ist ganze schwarz - Mietek jest cały czarny.. Na dywanie stoi stolik.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Szkoda że nie napisałaś jakichś informacji o zwierzaku które masz, albo jakieś zdanka po polsku, więc opiszę swojego kota :) Ich habe eine Katze.. Napisz po niemiecku a nastepnie niezej to samo tylko po pols…Na pierwszym piętrze jest łazienka, mój pokój, pokój mojej siostry i pokój mojego brata.. na stole stoi telewizor .Opis pokoju po Niemiecku.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Biurko stoi na prawo w kącie.. W pokoju mojego brata zawsze panuje bałagan i chaos, ponieważ jest buntownikiem.. Ma na ścianach dużo plakatów.Potrzebuję opis mojego pokoju po niemiecku.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: opisz swój pokój w 10 zdaniach używając różnych Rozwiązanie: mój pokój jest nie wielki ściany są pomalowane w kolorze żółto pomarańczowym naProste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

10 zdaniach.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Przy oknie stoi komoda.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. 2015-04-28 18:28:18Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Ściany tego pokoju są koloru zielonego, pod prawą scianą stoi zielona kanapa, a pod lewą telewizor.. Ściany w ich pokoju są niebieskie.. ściany są białego koloru.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. gabinet - das Arbeitszimmer hol - der Vorraum kotłownia - der KesselraumZadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. Z góry dziękuję !Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan..

Na biurku stoi komputer.Opisz swoj pokoj w 10 zdaniach po niemiecku.

Naprzeciw wejscia, pod duzym oknem, stoi stół przy ktorym moja zapracowana rodzina zjada swoj jedyny wspolny posilek w ciagu dnia - obiad.Okna w pokoju sa duze.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. PILNE!. Mam w nim tylko niezbędne rzeczy.. Opis mojego pokoju.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Pokój mojej siostry jest cały różowy.. Obok gabinetu jest druga łazienka i mój pokój..Komentarze

Brak komentarzy.