Napisz po angielsku co robiłeś w weekend

napisz po angielsku co robiłeś w weekend.pdf

6,547 wizyt.. Gdy impreza się skończyła wróciliśmy do domu.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. :D 2010-01-18 20:41:32 mam napisac 10 zdan co robilam w weekend po niemiecku w czasie perfect napiszecie 2011-01-26 20:53:23Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.Przykładowy opis dnia po angielsku.. ;) W sobotę śpię długo.. Po mszy zjedliśmy obiad i pojechaliśmy do cioci, ponieważ miała urodziny.. Możesz zacząć biegać - jak to zrobić przeczytasz tutaj, albo po prostu wykonać jakiś zestaw ćwiczeń.. Jem obiad.. Potem pobiegłem do pobliskiego sklepu po ciepłe pieczywo.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. To nic trudnego!. Przy ładnej pogodzie polecam trening na dworze - nic tak nie poprawia humoru i nie polepsza samopoczucia jak wysiłek na świeżym powietrzu.Przykłady użycia - "w weekend" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Hobby po angielsku?

Praca musi zawierać od 50 do 70 słów.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. O 13 mam kurs j.angielskiego.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Koronawirus po angielsku znany jako coronavirus to ostatnio jedyna rzecz, o której się mówi.. 2020-08-17 14:00:50Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś/ łaś w weekend.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.. exp; 26.10.2011 nikt tu nie jest (chyba) jasnowidzem, by wiedzieć o jaki .Przykłady użycia - "weekend" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Pisanie e-maila po angielsku.

W nocy .Napisz co robisz w sobotę.. 2012-11-18 18:59:36 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Gdzie byłeś?. 2020-12-15 08:46:54 Co oznacza fraza tip pon it (w piosence o tańcu) 2020-12-13 18:42:25Witamy na zalicz.net!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. Trenuję 1 godzinę.. W miniony Weekend wstałem jak zwykle rano o 7.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. Wykonałem czynności codzienne mam tu na myśli toaletę osobistą.. Polish Sytuacja zmienia się cały czas i w piątek lub w weekend pojawi się kolejny projekt.po angielsku Napisz list do kolegi z zagranicy w którym opowiada jak spędziłeś weekend.-opowiedz gdzie byłeś i co robiłeś w sobote i w niedziele-napisz,że poznałeś kogoś nowego i opisz tą osobę-zapytaj gdzie kolega był w czasie weekendu i czy był on udany..

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.Co robiłeś w weekend , napisz 10 zdań .. Polish Sytuacja zmienia się cały czas i w piątek lub w weekend pojawi się kolejny projekt.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Następnie mam trening światkówki.. zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika luty21 .. 1 odpowiedź.. Po za drogą wstąpiliśmy do sklepu, aby kupić jej prezent.. Jak możecie to od razu Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Gryzylda 21.10.2010 (17:23) Opiszcie mi po angielsku w 5-zdaniach te Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: emo5emo6 10.1.2011 (18:55)Skoro w tygodniu ciągle nie masz czasu na ruch, rozprostuj kości w weekend.. Odpoczywam.. (w czasie przeszłym Perfekt) Proszę o pomoc.. Jem śniadanie i ubieram się.. Wieczorem poszedłem na spacer z moim psem Pimpusiem..

Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

Weekend był bardzo udany!. z góry dziękuję za pomoc.W pierwszym zadaniu trzeba utworzyć zdania w czasie Perfekt, a w drugim przetłumacz z polskiego na niemiecki 2020-12-16 20:54:07 Praca domowa z niemieckiego liceum.. I drank milk.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 j.ang Napisz o spotkaniu ze sławną osobą w czasie przeszlym !. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Co robiłeś?. Bardzo ważne.. Spotkałem kolegę i .W niedzielę - jak co tydzień - byłem z rodziną w kościele.. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation ZOpisz co robiłeś w weekend od Soboty do Niedzieli.. A gdy zmieni się sezon i będziesz chciał opowiedzieć o swoich feriach zimowej sprawdź wpis opis ferii po angielsku.Hobby po angielsku: wstęp..Komentarze

Brak komentarzy.