Napisz plan swojego dnia po niemiecku
Przetłumaczycie ?. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Spter hole ich meine Freundinnen ab und gehe mit ihnen in die Schule.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Potem idę od 8 do 14.30 do szkoły.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Napisz plan dnia Lekcje zaczynam o 8.00 do.Musze to napisac w ten sposób: Wstaje o godz 6.00. potem myję sie o 6.10 i jem śniadanie o 6.30.. O 7.45 ide do szkoły.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Der Tagesablauf - mein AlltagJeśli chcesz stworzyć własny przykład e maila po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych lub znasz przydatne zwroty które można wykorzystać pisząc e mail po niemiecku, napisz je w komentarzu, a my umieścimy je na stronie :)tagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy.. Jem śniadanie.. prosze j 2010-04-17 19:20:42; Napiszecie mi po niemiecku opis dnia i jak sie spedza wolny czas?. W Polsce popularne są .. 2,366 wizyt.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00.. Zamknij..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Opis dnia - niemiecki.. 2011-11-18 13:00:35; Opis .Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz swój plan dnia.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Po południu poszłam do domu.. Proszę, żeby była to wypowiedź złożona ze zdań, a nie w punktach.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. ok 5-6 zdań.Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. Potem poszłam do szkoły.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób .Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku, po hiszpańsku, po francusku.. 82% Opis dnia w .opis dnia po niemiecku plan dnia po niemiecku opis dnia niemiecki opis dnia po niemiecku z godzinami niemiecki opis dnia opis planu dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku z porami dnia opis dnia niemicji Opis dnia na praktyce napisz po niemiecku swój plan dnia.Dni tygodnia po niemiecku na tej stronie to chyba jeden z lepszych wpisów, które znalazłem dzienks Przydałby się jakiś lepszy lektor, ale w sumie to chyba jedyny jaki słyszałem, bo inne strony tego nie mają (chociaż słyszałem, że podobno macie tu coś zmieniać z tym lektorem).Jak opisać swój dzień po niemiecku?.

2011-03-06 14:32:25; Opis dnia po niemiecku.

I wake up and make myself a nutritious breakfast.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU opis dnia po niemiecku z tłumaczeniem na polski Rozwiązanie: wstaje rano 6,45 biorę prysznic ubieram sie potem jem śniadanie o 7,30 wychodze do.. volume_up.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Musi to być w czasie teraźniejszym.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. wstaję o 7. ide na zakupy o 10. jem obiad w południe i coś takiego zwyczajnego.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. 0 głosów.. I finish my breakfast at 6:45.Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie drukuj.. Piszemy to jutro na lekcji i chciałabym się przygotować.. Dannach bereite ich das Frühstück zu und esse.opisz po niemiecku jak wygląda twój dzień Mein Tag opisz swój dzień po niemiecku napisz plan dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku opis dnia w języku niemieckim napisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój dzień w języku niemieckim .Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów..

Napisz do adminia;Napisz po niemiecku swój plan dnia.

83% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany .Opis dnia po niemiecku.. Nie piszcie nic skomplikowanego bo chodzę dopiero do 1 gim :), jakieś 15 zdań powinno .Czy moglibyście napisać przykładowy plan swojego dnia po niemiecku?. Najlepiej żeby to było napisane prostym językiem bo jestem w grupie początkującej.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Udanego tygodnia czy weekendu?. poleca 74 %.. Mój plan dnia 23.00 kładę się spać 7.45 ubieram się, make up, myje zęby itp. 7.55 szkoła (mam 2,5 minuty drogi) 14.00 trening 22.00 spacer z psem 22.05 zakupy 22.15 komputer 22.30 trening z psem typu agility 22.45 prysznic W sobote lub niedziele wolne na kompiePrzykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Następnie jadę do szkoły muzycznej i jestem w niej do 17.Napisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Po zajeciach wracam o domu.. Pytanie brzmi: Napisz po niemiecku opis swojego dnia.Błagam!. W domu odpoczywałam..Komentarze

Brak komentarzy.