Opisz krótką notatkę
W programie MS Word lub innym edytorze tekstu, np. Notanik, , napisz krótkie zaproszenie na przyjęcie urodzinowe, wykorzystaj obiekt WordArt (nie odsyłamy pracy) ===== Klasa IV - informatyka .. Sformatuj odpowiednio tekst, zadbaj o odpowiednią estetykę pracy.1 .Zadanie: napisz krótką notatkę na temat herbu potrzebne na Rozwiązanie: ale jakiego herbu herb jako znaczenie tego słowa herb nazwa przyjęta z niem erbe znak Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz notatkę na temat jeziora Świteź, która mogłaby być zamieszczona w encyklopedii osobliwości i zjawisk niezwykłych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie: napisz krótką notatkę o prometeuszu tytanie Rozwiązanie:prometesz był tytanem który stworzył człowieka aby pomóc mu w przetrwaniu na ziemi wykradł z olimpu dla nich ogień a gdy oszukał bogów składając ofiarę z tłuszczu i kości zeus skazał go na okropne cierpienie został przykłuty do kaukazu i sęp wyżerał mu wątrobe, która codzień odrastałaZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz krótką notatkę o Słońcu.. Gdyby dodać kilka szczegółów to była by o wiele wyżej oceniana.. około 9 godzin temu.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Napisz krótką notatkę o Tadeuszu Różewiczu.

nie mogę ci podać notatki ale dam niezbędne informacje:średnica-1,4 miliona kilometrów w czasie erupcji słonecznej potężne strumienie materii mogą być wyrzucone z prędkością nawet 200 000 km na sekundę,masa Słońca jest 330 000 razy większa od Ziemi,plama na Słońcu jest widoczna jako obszar w ciemnym kolorze .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 5 lutego 2019.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.napisz krótką notatkę na temat pieśni Rota (Autor tekstu,autor muzyki,data powstania pieśni) Rozwiązania (5) Autor: Arczak888.. amphibrachys - z obu stron krótki) Krótki opis wybranych fraszek Jana Kochanowskiego.. Składa się ona z czterech zwrotek z czego trzy stanowią kanon jednej z pieśni polskiej, patriotycznejZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 21.1.2008 (17:17) sloneczko125 Praca nawet fajna ale bardzo mało informacji.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

2010-11-12 13:06:48; Napisz krótką notatkę o Słońcu.

- Pod wpływem porozumień rządu emigracyjnego i p - Pytania i odpowiedzi - Historia .. Opisz, wobec czego sprzeciwiali się hipisi i jaka była ich wizja świata w przyszłości.. Dlaczego?. Przedstawienia odbywały się raz w roku.Zadanie: napisz krótką notatkę prasową obojętnie na jaki Rozwiązanie: 29 marca br doszło do całkowitego zaćmienia słońca , które można było dostrzec najpierw🎓 Napisz krótką notatkę na temat Polaków w koalicji antyhitlerowskiej.. około 4 godziny temu.. W wyniku awarii przy przegrzaniu się rdzenia reaktora doszło do wybuchu wodoru, pożaru oraz rozprzestrzenienia się substancji promieniotwórczych.Powstania śląskie - trzy konflikty zbrojne na Górnym Śląsku, które miały miejsce w latach 1919-1921 między ludnością polską i niemiecką.Odbyły się one w okresie formowania się Państwa Polskiego po zakończeniu I wojny światowej.. I powstanie śląskie - od 16 sierpnia do 24 sierpnia 1919 r.; II powstanie śląskie - od 19/20 sierpnia do 25 sierpnia 1920 r. 2011-11-02 19:35:57; Napisz krótką notatkę na temat działania silnika dwusuwowego.. 2010-04-21 18:17:17; Napisz krótką notatkę o Hiszpanii 2013-09-05 15:15:39; Napisz krótką notatkę o Chopinie.. Legenda była przekazywana z ust do ust, aż w końcu poeta ją opisał.Herodot - „Dzieje" (Opisał wojny grecko - perskie) , Tukidydes - „Wojna peloponeska", Ksenofont - „Historia grecka" (kontynuacja dzieła Tukidydesa) 3..

2010-02-16 17:20:21; Napisz krótką notatkę o fermentacji?

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:krótki; amfibrach (gr.. („Świtezianka" A. Mickiewicz) .. To on pierwszy w swojej balladzie „Świteź" opisał niezwykłość tego miejsca.. Ja dostałam za nią 3 .. Omówienie „Trenów" Jana Kochanowskiego Człowiek rozpaczający, w świetle „Trenów" Jana Kochanowskiegokrótki; amfibrach (gr.. Napisz krótką notatkę na temat muzyki w Średniowieczu (prostymi słowami) 2016-05-22 18:12:48; Napisz notatkę (krótką) na temat wszystkich św!. Autor: Ziamxd, 2014-11-02 15:57:53 Dodaj do: Napisz krótką notatkę o Józefie Piłsudskim Rozwiązania (2) Autor: TheWinterLove996.. Skąd się bierze?. 10.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Rozkład dnia.. Krótki opis wybranych trenów Jana Kochanowskiego.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Krótki opis (wybranych) pieśni Kochanowskiego.. 2014-09-11 17:54:10; Napisz krótką notatkę na temat Jana Kochanowskiego 2010-11-17 20:33:14Napisz krótką notatkę o kometach..

2016-06-08 21:47:46; Napisz krótką notatkę encyklopedyczną.

Promieniowanie alfa, beta, gamma krótki opis.. Opisz ulotność rzeczy ziemskich na podstawie Pieśni .. Język polski.. Pieśń rota została napisana przez Marie Konopnicką w 1908r w Cieszynie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zobacz 9 odpowiedzi na zadanie: Krótka notatka o Mikołaju Koperniku?. Regulamin;Katastrofa w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej, katastrofa czarnobylska, katastrofa w Czarnobylu - wypadek jądrowy mający miejsce 26 kwietnia 1986 w reaktorze jądrowym bloku energetycznego nr 4 Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej.. Napiszcie krótki referat z Połączeń sworzniowyc; FRANCUSKI- krótki opis dnia; Juliusz Słowacki - biografia, opracowanie wybranych .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Krótki opis wybranych trenów Jana Kochanowskiego.. amphibrachys - z obu stron krótki) Krótki opis (wybranych) pieśni Kochanowskiego.. 2012-11-28 .Ile kosztuje?. Czy apel Jana Kochanowskiego z pieśni patriotycznych.. Mikołaj Kopernik (łac. Nicolaus Copernicus[1], niem.. 5. dodano: .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Mój nauczyciel powiedział że jest w tym tekście za mało szczegółów i dokładnych wyjaśnień.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 1. dodano: 2014-11-02 16:32:30. jaka ta strona jest daremna Autor: marta45654.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie: napisz krótką notatkę o adolfie hitlerze i o joshepie Rozwiązanie:adolf hitler ur 20 kwietnia 1889 w braunau am inn, zm 30 kwietnia 1945 w berlinie niemiecki polityk, kanclerz rzeszy od 30 stycznia 1933, wódz i kanclerz rzeszy niem führer und reichskanzler od 1 sierpnia 1934 łącząc stanowiska prezydenta i kanclerza rzeszy , przywódca narodowo socjalistycznej niemieckiej .🎓 Napisz krótką notatkę o Tadeuszu Różewiczu - Tadeusz Różewicz (1921-2014) - Pytania i odpowiedzi - Język polski .. Opisz krótko państwo Franków..Komentarze

Brak komentarzy.