Opisz ulubiony przedmiot po niemiecku
W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest „Wiedza o Społeczeństwie".Polish Możliwe, że w żądaniu reklamy lub w kodzie osadzania występują nieprawidłowości.Tłumaczenie słowa 'ulubiony przedmiot szkolny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Zadanie: opis po niemiecku ulubionego sportowca obojętnie jakiego Rozwiązanie: cristiano rolando ist ein gro er mann mit .Muszę opisać po niemiecku mój ulubiony sport/sporty.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. Prosze o przetlumaczenie xD Pilne xd To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykłady użycia - "ulubiony" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. jestem bardzo słaba z niemieckiego.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13) Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) Slowa po niemiecku!. ~~~ To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch..

ulubiony przedmiot.

Opis miejsca 5.. - zakończenie ( dlaczego wTłumaczenie słowa 'ulubiony przedmiot' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Bardzo proszę o sprawdzenie, poprawienie błędów i w niektórych miejscach przetłumaczenie tego tekstu.. Ich interessiere mich für andere Länder, ihre Kulturen und Traditionen.Przedmioty szkolne po niemiecku Każdy z nas chodził, lub dalej chodzi do szkoły.. Polish (Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptyczny - wielkość, tworzywo, kolor, kształt, polożenie względem siebie ważnych elementów przedmiotu.). Opis postaci 4.. Podam przykład po polsku a wy jak możecie to przetłumaczcie to na niemiecki Komputer Bardzo lubię mój komputer, który składa się z jednostki centralnej, myszki, klawiatury .. "ulubiony przedmiot" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "ulubiony przedmiot" po polsku .. Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku.. Język polski moim ulubionym przedmiotem.Opisz swojego ulubionego nauczyciela.. Znajomość nazw lekcji, przydaje nam się począwszy od podstawówki, a skończywszy na studiach.kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co ..

Pomożecie mi opisać mój ulubiony przedmiot po niemiecku?

Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Tłumaczenie słowa 'ulubiony przedmiot szkolny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Musi też byc co robimy na tym przedmiocie, a jak to na matmie, uczymy się liczyć :DOpisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. Opis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Opisz 6 rzeczy ulubionych rzeczy po niemiecku.. Neben dem Fenster ist mein Schreibtisch.Opisz ulubiony przedmiot szkolny Podobne tematy.. Definicja opisu.. komórkowy(wysyłanie sms i dzwonienie) aparat laptop (oglądanie filmów) Potrzebne mi to pilnie.. poleca84% Język polski .. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Rozwinięcie ( jak wygląda?. Co znaczy i jak powiedzieć "ulubiony" po niemiecku?. Będę bardzo ale to bardzo wdzięczna Wersja po polsku:Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski..

Opis przedmiotu 3.

rzeczownik.. Alfons Zgrzebniok atak niemieckich bojówek dowódcy powstania drugie powstanie dyktator powstania Edukacja Jan Wyglenda kompania Marcina Watoły obowiązek szkolny Szkoła.. Opis sytuacji 6.. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. ulubione zajęcie, ulubiona dziedzina, ulubiony przedmiot; Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 .Przykład opisu piosenkarki po niemiecku z tłumaczeniem Opis znanej osoby po niemiecku - wzór.. Opis za Słownikiem Języka Polskiego PWN 1. wypowiedź lub tekst, w których są opisane jakieś osoby, przedmioty, zjawiska lub sytuacje; też: czynność opisywania czegoś 2. objaśnienia i podpis do rysunku, mapy itp.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Lubię go i rozumiem.. Szkoda, ze nie napisałeś jaki to ma być przedmiot, a mniejsza z tym Mein Lieblingsfach ist Geografie (Erdkunde).. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jest to matematyka, mam ją codziennie, mam dobre oceny.. 1 .Opisz po niemiecku swój ulubiony przedmiot szkolny 2010-01-26 21:17:52 Opisz swojego ulubionego nauczyciela nauczycielkę oraz opisz swój ulubiony przedmiot .. źródło:1.. Jak dobrze napisać opis?. Opis obrazu.. Opis przeżyć wewnętrznych 7.. Przykład opisu ulubionego nauczyciela w języku niemieckim..

Napisz 6 zdań.Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku.

Napisałam kilka zdań, ale pewnie z błędami.. poleca 78 % .. ma dużą wiedzę o przedmiocie ist stndig unzufrieden - jest zawsze niezadowolony mokiert sich ber die anderen - troszczy się o innych benimmt sich wie eine Dummbacke - zachowuje się jak głupek sie hilft mir beim Lernen .ulubiony - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja..Komentarze

Brak komentarzy.