Napisz list do kolegi po niemiecku
mam nadzieje ze przyjdziesz.. zapraszam cie serdecznie an moja impreze urodzinowa ktora zaczyna sie w sobote o 16. bede swietowac 16 urodziny.. Z reguły piszemy ją do rodziny lub znajomych, dlatego cechuje ją nieformalny styl.. Napisz krótki list po niemiecku do kolegi/koleżanki, w którym podzielisz się informacjami dotyczącymi: -rodzajów uzależnień -dlaczego młodzież w nie popada -środki i metody chroniące przed uzależnieniem 2.Przetłumacz na niemiecki: 1)Narkotyki mogą wyrządzić duże szkody.. bedzie dobra muzyka i jedzenie.. Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.W czasie wakacji podjąłeś/ podjęłaś pracę zarobkową.. 3)Narkotyki czynią młodzież niewolnikami.. dowolny temat !. na razie/do zobaczenia nie jestem pewna na 100pro czy dorbze xd jak ktos bardziej doswiadczony zobaczy blad, poprawic ;)Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. NAPISZ!. - opiszesz co robisz dla środowiska - co robi się w twojej szkole dla środowiska - jak wygląda stan faktyczny środowiska - zachęcisz kolegę do udziału w akcji "ochrona środowiska"Bis bald.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. list do 3 gim Zgłoś nadużycie.. 4 .Napisz krótki list po niemiecku do kolegi z klasy, w którym: - opowiadasz krótko o wakacjach-mówisz o przyszłej szkole (2,3 zdania)-plany na przyszłość..

Napisz o tym list do kolegi z Niemiec.

zadanie dodane 12 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika iwonka18 (10) [Szkoła średnia]Zadanie: napisz list do kolegi z niemiec opisz w nim jak spędziłeś wakacje,uwzględnij następujące punkty, gdzie byłeś, co robiłeś, kogo poznałeś, i co Rozwiązanie: po niemiecku hallo martin, was hast du w hrend der sommerferien gemacht ich bin 3Napisz list do kolegi w którym opiszesz co dzieje się w twojej szkole!. 2018-01-30 22:42:16List do przyjaciela z wakacji.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór pocztówki po niemiecku.. Drogi Pawle Zdecydowałem się napisać do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedzieć o moich przeżyciach z wakacji.. Opisz jego.. Używane, gdy chcemy, by odbiorca nam odpisał, gdy będzie miał nowe wiadomości o czymśO czym mogę napisac list do koleżanki po niemiecku?. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Napisz do kolegi list(po niemiecku) na 50 słów jak spędziłeś wakacje ,w jakim terminie,jaka była pogoda i z kim i co tam robiłeś .Zaproponuj wspólny wyjazd po niemiecku ma być pliss niech ktoś napisze w miarę prostym języki.Ma być napisane nieformalnieNapisz, gdy będziesz miał jakieś nowe informacje..

Napisz list do kolegi w którym.

Cześć Mary!. Napisz gdzie sie poznaliście i jak długo się przyjaźnicie3.PO NIEMIECKU!. Opisz swojego najlepszego przyjaciela( imie, wiek, wygląd, charakter)2. czesc ktos tam.. 2012-03-07 07:21:56; Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy w kturym opiszesz kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów 2011-09-27 08:00:32; Napisz po angielsku list do kolegi, w którym opiszesz imprezę na której byłeś.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.90% Ich lade dich auf Sommerferien - zapraszam Cię na wakacje - list po niemiecku Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz list do kolezanki lub kolegi w ktorym opiszesz dziwne wydażenia nad jeziorem świteź 2012-11-05 18:12:34 Arcykapłan Samentu odkrył tajemnicę Labiryntu.. Na początku chce Ci podziękować za ostatni list, w którym opisałaś mi swoją szkołę i zwyczaje w niej panujące.Napisz list do koleznaki o nowo poznanm koledze powinno tam sie znajdowac:przedstawienie osoby wyglad zainteresowania i plany na przeszlosc..

... Napisac list o przyjaźni do kolegi po niemiecku.

Przeprowadziłeś/aś się do nowego mieszkania.. 0 głosów.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Lieber Tom, 2.. Zobacz również: Zaproszenie po niemiecku.Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym języku.. Niedawno byłem u babci na wsi.. Napisz do kolegi / koleżanki z Niemiec list , w którym opiszesz : *sposób w jaki znalazłeś/łaś ta pracę oraz warunki, jakie musiałeś spełnić *zespół, w którym pracowałeś/ łaś i panującą w nim atmosferę * wykonywane zajęcia oraz korzyści z nich płynące * cel, na realizację którego przenaczysz zarobione .Proszę o napisanie listu po niemiecku.. Polish Tworzenie list rozwijanych w komórkachArkusze kalkulacyjne › Praca z danymi.. przyjecie jest u mnei w domu..

J. Niemiecki Napisz list do kolegi.

:* 2011-12-01 17:11:01 Pomocy!Na polski!Dam janka!Przykład opisu kolegi po niemiecku z tłumaczeniem Opis kolegi po niemiecku - wzór.. Napisz list do kolegi z Niemiec i opowiedz mu o swoim najlepszym koledze ze szkoły.. Okazało się, że nie.Przykłady użycia - "list" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. W liście:1. wygląd,charakter-zalety,wady.Powiedz jak długo jesteście przyjaciółmi,jak spędzacie razem wolny czas,gdzie się spotykacie.Na koniec poinformuj niemieckiego kolegę,że w październiku jedziesz ze swoją klasą do Niemiec .List nieformalny po niemiecku, znany również jako list prywatny, jest rodzajem listu, który się pisze do znajomych, członków rodziny, przyjaciół.. 2)Oni często rozmawiają o następstwach uzależnień.. Er ist groß und gut gebaut.Pocztówka po niemiecku jest krótką formą wypowiedzi pisemnej.. Proszę o pomoc!. Uwzględnij następujące informacje: - w jakiej okolicy i w jakim typie domu teraz zamieszkałeś/aś,Abitur jak pisać list po niemiecku list po niemiecku list prywatny matura 2011 niemiecki matura pisemna matura z niemieckiego Privatbrief Privatbrief erstellen Łukasz Tyczkowski Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger.1.. Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.paula19974.. Zadanie jest zamknięte.. 1,636 wizyt..Komentarze

Brak komentarzy.