Opisz swój pokój po niemiecku 5 zdań
Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Jeżeli już raz opanujesz podstawy, będziesz mógł do nich wrócić po dłuższym czasie.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Przy biurku stoi obrotow.. Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogodaZadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Neben dem Fenster ist mein Schreibtisch.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.E - mail po niemiecku - wzór, zasady pisania, przydatne zwroty..

Opisz swój pokój po niemiecku.

Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. na szafce leżą książki.. Na biurku mam przybory szkolne oraz komputer.. Jest tez maly pokoj brata.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. Na komodzie stoi telewizor .Opis pokoju po niemiecku-przetłumaczenie gotowych zdań.. JĘZYK NIEMIECKI 500 ZDAŃ czytaj po cichu, czytaj na głos.. Na dywanie stoi stolik.. Znajduje się tutaj okno, na prawo od okna stoi biurko przy ktorym odrabiam lekcje.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Przykładowe e-maile po niemiecku.. In der Ecke steht ein Schrank.napisz po niemiecku swój opis pokoju z tłumaczeniem na polski 30.. Autor: roksi-roksi, 2013-12-07 14:45:43 Dodaj do: napisz po niemiecku swój opis pokoju z tłumaczeniem na polski 30 zdań :-D z góry wielkie dzięki .. ściany są białego koloru.. Na biurku stoi komputer.Opis pokoju po niemiecku.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opisz swój pokój po niemiecku 4-5 zdań Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) BeMar BeMar Mein Zimmer..

... Opisz swój dzień po niemiecku.

Na ścianie wiszą dwa obrazy.. ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 2. dodano: 2013-12-07 17 .Obok jest wielki pokuj goscinny a takze sypialnia moich rodzicow.. Rozwiązania (2) Autor: roksi-roksi.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Przykład opisu przyjaciela po niemiecku.. 1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. 1,127 wizyt.. Reszta - pomieszczenia po niemiecku.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Potrzebuję opis mojego pokoju po niemiecku.. w tym pokoju jest duzy stol, kilka pieknych obrazow, kominek w ktorym palimy przy rodzinnych spotkaniach, jest wtedy mila atmosfera.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. W kącie stoi sofa.. Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń..

zadanie ...Opisz swój pokój po niemiecku +3 głosów.

Email niemiecki.Opis pokoju po angielsku: wstęp.. jest tez duzy telewizor, fotel bujany i kanapa.. Podstawy te muszą zostać solidnie przyswojone, nie na zasadzie zapamiętaj i zapomnij.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Oto wzór opisu przyjaciela lub kolegi po niemiecku który może posłużyć za wzór podczas pisania własnego opisu: Jan ist mein bester Freund.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest".. Z góry dziękuję !Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Czytaj zdanie po niemiecku, odkrywaj jego znaczenie po polsku.. na stole stoi telewizor .Pogoda po niemiecku: zwroty.. ; ) Z góry dziękuję.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Jest on mały 7 m2.. opis; pokój; język; niemiecki; zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa]OPIS POKOJU PO NIEMIECKU ..

Przykład e maila po niemiecku.

Przy oknie stoi komoda.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. mój pokój jest duży i ładny.. Biurko stoi na prawo w kącie.. PILNE!. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Koło stołu stoją dwa fotele.. Oto moj dom w ktorym lubie przebywac a w szczegolnosci jak nikogo nie ma.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Ich esse Brot mit Marmelade und .Hobby po niemiecku Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność..Komentarze

Brak komentarzy.