Opisz krótko swój pokój po niemiecku

opisz krótko swój pokój po niemiecku.pdf

To tak : Łozko stoi obok sciany na ktorej wisi karoryfer Komoda stoi pod oknem, na komodzie stoi telewizor Po prawej stronie od okna stoi regal z ubraniami Biurko stoi pod sciana, stoi na nim lampa oraz komputer Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. Na komodzie stoi telewizor .Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Na biurku stoi komputer.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań)Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. 5 0 blocked odpowiedział(a) 25.03.2009 o 19:09 In der Wohnung -W mieszkaniu ,an der wand - przy ścianie Steht ein groBer brauner schrank-stoi duża brązowa szafa.. Z góry dziękuję !Opisz swój pokój (po niemiecku) 2013-10-30 19:58:31 Opisz swój pokój po niemiecku .. Słyszałeś o zasadzie, że w CV powinno się wymienić tylko ostatnich pracodawców?. 0 głosów.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej wZadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mein ruhm ist gro die w nde sind gelb vor meinem schreibtisch vor die tür, und auf dem Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przykładowy opis pokoju po niemiecku..

Reszta - pomieszczenia po niemiecku.

PILNE!. Koło stołu stoją dwa fotele.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. 2011-03-15 16:11:27 Opisz po niemiecku pokój tylko nie z translatora 2016-10-04 17:24:26OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sie .. Opisz swój pokój po niemiecku.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.d.. Dywan jest niebieskiego koloru.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Szukasz słówek związanych z meblami w swoim Zimmer (pokoju) -> kliknij tutaj.No to zaczynamy : ) !Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. .Zadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Na dywanie stoi stolik..

... Lubię swój pokój.

Czy zrobiłby mi ktoś krótki opis pokoju obojętnie jakiego jakieś ponad 5 zdań z tłumaczeniem?. na stole stoi telewizor .Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku.Wszelakie błędy proszę zgłaszać w komentarzach, bądź sugestie.. Okna w pokoju sa duze.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Opis pokoju po angielsku.. W kącie stoi sofa.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Jeżeli jednak szukasz pracy w Niemczech i piszesz cv po niemiecku, wymień wszystkich swoich pracodawców.Opis pokoju pokój wygląd pokoju mój dom opis mojego pokoju opisz swój pokój.. Opis pokoju po Niemiecku.. na szafce leżą książki.. ściany są białego koloru.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.Wynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. 3,582 wizyt.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opis pokoju po niemiecku.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Pokoj jest dobrze oswietlony.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Jeśli tak, to pewnie nie opisujesz doświadczenia zawodowego sprzed kilkunastu lat.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami ..

Jak opisać doświadczenie w CV po niemiecku?

Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Jak opisać pokój po niemiecku?. Biurko stoi na prawo w kącie..Komentarze

Brak komentarzy.