Napisz synonimy do wyrazu prezent
2020-12-22 08:55:25 Zadnie z polskiego 2020-12-21 14:53:37 Proszę o pomoc potrzebuje to na dziś do maks 21 00 język polski 2020-12-21 12:27:57Informacje o rzeczowniku „prezent" w słownikach zewnętrznych.. Oprócz tego podajemy synonimy, kolokacje i przykłady, które pozwolą lepiej zrozumieć, jak…Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe.. Najczęściej spotykane wyrazy bliskoznaczne do słowa prezenty to: podarunki, dar, podarki, upominki, dary, .. Proszę podajcie jak najwięcej musi być minimalnie pięć.. Pomórzcie mi proszę potrebuję synonimów co najmniej 5 do słowa król LICZĘ NA WASZĄ POMOC !. Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne do słowa prezent to: dań, stypendium, składka, kuroniówka, wdowi grosz, podarunek, niespodzianka, sponsoring, socjal, subsydium, posyłka, drobiazg, prezencik, podarek, souvenir, jałmużna, dotacja, upominek, darowizna, cegiełka, dar, życzliwa dłoń, zapomoga, kwesta, .Najpopularniejsze synonimy do wyrazu prezenty to: podarunki, upominki, dar, dary, podarki, .. .Wyrazy bliskoznaczne do słowa prezenty.. Największe w Polsce wiarygodne źródło informacji poprawnościowych Wydawnictwa Naukowego PWN.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Sztampa - synonimy i…Gargantuiczny?

Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.dopisz synonimy do rzeczownika bariera 2009-09-08 16:32:11 Dopisz synonimy ,np. pisać-notować,bazgrać 2010-03-19 16:13:16 Do wyrazu śmieszny dopisz synonimy .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Własne wyobrażenie Świętego Mikołaja.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. Niżej znajdziesz linki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane z hasłem Prezent: » Synonim wyrazu Prezent.Słownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka.. Fikcja literacka; rozróżnianie i wymienianiezatargać, wyjaśniać się, przystojniak, zaiwanić, nerwus, stopować, krytykant, wzmocnić, kręty, tchórzliwość, ogłupieć, nowicjuszostwo, beznamiętnie, niespokojnie, rozpędzać się, mityng, zbryzgać, odczłowieczać się, wyliczyć, skruszać, pachnąć, pompować, tłuszcza, stężeć, zakradać się, pozamykać, rąbnąć się, zbudzić się, obcesowość, obskurantDefinicja prezent; Synonimy wyrazu prezent; Rymy do wyrazu prezent; Słowa na literę P; Słowa zaczynające się na PR..

» Definicja rzeczownika prezent.

🎓 Dopisz synonim do każdego wyrazu.Napisz synonimy do wyrazu wędrować 2013-01-29 16:37:08; Napisz synonimy do wyrazu:mit.Prosze o szybkie odpowiedzi to na jutro.Fast.Plis.. 2010-01-19 14:38:06Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Opis postaci.. Słowo prezent posiada 38 synonimów w słowniku synonimów.. Opis przedmiotu- informacje na temat prezentów, jakie otrzymali bohaterowie lektury.. Synonimy słowa prezent: upominek, podarunek, dar, prezencik, souvenir, gratis, niespodzianka, drobiazg, stypendium, posyłka, podarek, sponsoring, życzliwa dłoń, zasiłek, zapomoga, wspomożenie, wsparcie, wkład, wdowi grosz, sprawunek, udział, subsydium,Synonimy do wyrazu prezent.. 🎓 Napisz 5 synonimów do wyrazu "dobry" zgodnie ze znaczeniem w poznanej przypowieści "Dobry Pasterz" - Odrabiamy.plAsertywność - wyjaśniamy, co to jest.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. I Z GÓRY DZIĘKUJĘ To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać«mechanizm broni palnej do zamykania na czas wystrzału i otwierania po strzale tylnej części lufy» • zamkowy • zameczek zamek II «okazała budowla mieszkalno-obronna, dawniej: rezydencja królewska, książęca lub magnacka»Sztampa - co to jest?.

Synonimy- wyrazy bliskoznaczne do wyrazu prezent.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać?Jak napisać opowiadanie, w którym Scrooge wystąpi jako uczestnik Dziadów?. Co wiemy o tym wyrazie?. 2012-11-26 18:33:38; Napisz co to jest synonim,dopisz synonimy do wyrazów .. 🎓 Dopisz do wyrazu - Zadanie 4: Język polski 8 - strona 65Zadanie: napisz synonimy do wyrazu apokalipsy kiedyś i współcześnie Rozwiązanie: kiedyś proroctwo plaga , kara niebios , , sądny dzień , wyrok opatrzności Niżej zostały umieszczone linki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane z rzeczownikiem prezent: » Synonim do rzeczownika prezent.. ↓ (zobacz wszystkie synonimy do słowa prezenty) ↓ Synonimy prezenty ↑ (zobacz wszystkie synonimy do słowa prezenty) ↑Drogi Użytkowniku AdBlocka, wiemy, jak cenny jest Twój czas - zajmiemy Ci tylko chwilę.. Wyjaśniamy, co znaczy to słowo.. Gargantuiczny to jedno z tych słów, które uświadamia nam, jak ogromny wpływ na język ma literatura.Abyśmy mogli wyjaśnić pochodzenie wyrazu gargantuiczny, musimy sięgnąć do literatury, a nawet jeszcze o krok dalej - do legend.A zatem zaczynajmy…Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

» Opisy do krzyżówki rzeczownika prezent.

🎓 Wypisz synonimy do wyrazu - Zadanie 37: Język polski 8 - strona 31SYNONIMY DO SŁOWA KRÓL.. Najpopularniejsze synonimy do wyrazu prezent to: posyłka, subsydium, jałmużna, sponsoring, udział, dar, wkład, dań, datek, podarunek, upominek, życzliwa dłoń, zasiłek, zapomoga, cegiełka, souvenir, kwesta, gratis, drobiazg, wdowi grosz, składka, niespodzianka, suwenir, dotacja, socjal, darowizna, podarek, prezencik, .Wyrazy bliskoznaczne do słowa prezent.. 2011-09-12 15:19:41; Napisz synonimy do wyrazów podanych niżej: 2013-04-03 18:07:17; napisz synonimy antonimy wyrazy pokrewne .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. POMOCY!Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Synonimy wyrazu ,,Prezent"Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. „Prezent" w słownikach zewnętrznych..Komentarze

Brak komentarzy.