Opisz swoją szkołę po niemiecku
Adam Czerniaków Adam Czerniaków krótka charakterystyka Ania Shirley Ania Shirley cechy Ania Shirley cechy charakteru Ania Shirley charakterystyka Ania z Zielonego Wzgórza jak w przyszłości będzie wyglądała szkoła napisz jak w przyszłości będzie wyglądała szkoła Szkoła.Zadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in derPlan tygodnia po niemiecku pline.. W szkole pracuje trzech nauczycieli i dwanaście nauczycielek.. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 lat Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyWystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki .Napisz po niemiecku godziny w formie oficjalnej i potocznej 1:30, 21:25, 17:40, 4:15 daje naj J.niemiecki gramatyka J.niemiecki 4 zadanie J.niemiecki ZADANIE Zadaj pytanie .Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś..

Opisz swoją szkołę.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Opis mojej szkoły po Niemiecku.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Wychodzę z domu idę 5 minut prosto na przystanek .. Moja szkoła nazywa się.. 3.Moja szkoła jest stara ale nowoczesna.. 0 głosów.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Przetlumaczcie to na niemiecki , jak najszybciej blagam !. 1.Moja szkoła znajduje się w.. Takie cztery zdania do dwóch osóbPrzydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Dyrektor szkoły nazywa się Jan Kowalski.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Ide prosto i jestem w szkole .. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór..

Zrobiłam zadanie domowe ...Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 3,582 wizyt.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaNajlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Napisz swój plan dnia po niemiecku,.Mój plan dnia 23.00 kładę się spać 7.45 ubieram się, make up, myje zęby itp. 7.55 szkoła (mam 2,5 minuty drogi) 14.00 trening 22.00 spacer z psem 22.05 zakupy 22.15 komputer 22.30 trening z psem typu agility 22.45 prysznic W sobote lub .Przykłady użycia - "swoje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Moja wychowawczyni nazywa się Anna Nowak.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Zjadłam obiad.. Jestem zielony z niemieckiego i potrzebuje pomocy.. Już o 7 wstaję.. 1.Informacje o szkole 2.Szczegółowy opis budynku 3.Opis hali sportowej 4.Wygląd boisk sportowych (do piłki noznej i koszykówki) 5.Widok na parking.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Do naszej szkoły uczęszcza około dwustu uczniów.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opisz swoją szkołę (nie z wyglądu) ..

:D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?

!W niedzielę nie śpię długo.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten .. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę / Berichte einem Freund aus Deutschland über deine neue Schule.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Po południu poszłam do domu.. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Dodaj swoje zadanie domowe za darmo Wpisz tu treść swojego zadania.. Szkoła Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła ponadgimnazjalna Przedmiot Biologia Chemia Fizyka Geografia Historia Informatyka Inne języki obce Język angielski Język niemiecki Matematyka Muzyka PO Polski Przedsiębiorczość Religia Sztuka WOSOpisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Potem poszłam do szkoły.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .Opis drogi do szkoly po niemiecku .. Moja droga do szkoły nie jest dluga .. Chodzę do drugiej klasy.. Sie hat kurze, schwarze, glatte Haare und braune Augen.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Witam chciałbym aby ktoś mi to przetłumaczył..

Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.Opisz swoją szkołę Podobne tematy.

2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień ( siedem zdań) .. Wysiadam z autobusu ktory zatrzymuje sie przy samej szkole .. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. 4.Obok mojej szkoły znajduje się Sad oraz piękny staw 5.Dyrektorem mojej szkoły jest.. 6.Do mojej szkoły uczęszcza.. uczniów 7.W mojej szkole uczy .Napisz 6 zdań o swojej szkole po niemiecku (przetłumacz na polski) 2 Zobacz odpowiedzi SweetkaSweetka290 SweetkaSweetka290 1.Moja Schule befindet sich in .. Zad.. Jem śniadanie i się ubieram.. Er ist 40 (słownie liczba).. Polish Dotknij pola Password (Hasło) i wpisz swoje hasło dostępu do usługi Windows Live.. 8 2 osoby opisać.. W domu odpoczywałam..Komentarze

Brak komentarzy.