Napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat
85% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.. Tutaj, aż takiego wyboru jak 20 lat nie mamy, ale nic nie szkodzi… Ostatnią opcję, którą daje strona, jest wybór czy list ma być prywatny czy publiczny, ale anonimowy.Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. 2.Rozważ w formie pracy pisemnej czy jeszcze jesteś dzieckiem , czy też bliższy jest ci już świat dorosły.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. W styczniu 2010 r. dostałam pracę domową z języka polskiego nawiązującą napisać mi list,który przeczytam za 20 lat.. 2010-10-17 19:43:00Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Mogę wybrać prace z tych dwóch albo 1 albo 2 .Chciałabym abyście przeczytali i ocenili list, który jakiś czas temu pisałam na j.polski.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.Przydatność Temat niezbyt ciekawy, żeby nie napisac głupi, brzmi dokładnie tak:"Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Drogi 46 latku Piśzę do Ciebie bo mogłeś już zapomnieć co było w czasach twej młodości najważniejsze.Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat..

Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20lat.

Niech ten list przypomni ,tobie dorosłemu co jest dla ciebie ważne teraz …Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat niech ten list przypomni tobie dorosłemu, o tym, co jest dl… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przydatność 80% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. W ciągu tych lat na pewno dużo się i ciebie zmieniło.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.85% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.. Niech ten list przypomni , tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Mam w nim zawrzeć największe wartości,które .Przydatność 80% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.piszę do Ciebie ten list, byś przeczytał go za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. Zrelaksuj się i wyobraź sobie co tak naprawdę chciałbyś i mógłbyś osiągnąć za kilka lat, gdyby nie ograniczenia jakie masz w swojej głowie..

'Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.

83% List do Siebie za 20 lat; 81% List do siebie ; 83% List do Stanisława Lema.85% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. Posted on 1 maja 2014 by admin Sulmierzyce 15marzec 2008napisz list do siebie, który odczytasz za 20 lat, niech ten list przypomni ci jako dorosłemu o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.1.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co teraz jest dla ciebie ważne.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jess… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. Niech ten list przypomni, Tobie dorosłemu, o tym, co jest dla Ciebie ważne.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. 85% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Sulmierzyce 15marzec 2008 Moje dorosłe Ja!. Wyobraź sobie, że jesteś sobą z przyszłości i zacznij opisywać, jak wygląda Twoje życie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat..

83% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.

Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Droga Dorosła (imię) Nie wiem czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list.. Być może będziesz wtedy starał się wrócić pamięcią do swojej młodości, a list ten okaże się nieocenioną pomocą.Masz trzy opcje do wyboru - za rok, 3 lata i 5 lat.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mogła go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne a co ważne jest dla .Próbowała do siebie napisać list, w którym napisze wszystkie ważne rzeczy o których powinna pamiętać za 20-lat?". Niech ten list przypomni, Tobie dorosłemu, o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.". Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Nie być jak inne dziewczyny, chichoczemy na widok każdego kolesia bardziej lub mnie podobnego do Brada Pitta, "rozklejamy się" gdy zobaczymy prawdziwy złoty pierścionek".. niech ten list przypomni Tobie dorosłemu o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.. Napisz w nim o tym co jest teraz dla ciebie ważne teraz < dla mnie ważne są psy i rodzina > Minimum 20 zdań.Przydatność 75% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat..

85% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.

niech ten list przypomni, tobie dorosłemu o tym co jest ważne dla ciebie teraz (no czyli w 2014) 2014-01-06 18:36:10; Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie doro Opublikowany w:Weź kartkę, długopis i razem z nami napisz list do siebie z przyszłości!Napisz list do samego siebie który przeczytasz za 20 lat, który przypomni ci co było dla ciebie ważne teraz.. [ Miejscowość,data ] Droga [ Imię ] !. niech ten list przypomni, tobie dorosłemu o tym co jest ważne dla ciebie teraz (no czyli w 2014) 2014-01-06 18:36:10 Napisz do siebie list , który przeczytasz za 20 lat .Napisz list (do siebie) , który przeczytasz za 20 lat .. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.Napisz list do samego siebie który przeczytasz za 20 lat.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.83% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Przydatność 80% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni, tobie dorosłemu, o tym co dla cie… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.List skieruj do siebie samego lub do kogoś, kto jest ważny w Twoim życiu.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. Wtedy przypomnisz sobie, kim byłeś przed dwoma dekadami i co stawiałeś w swoim życiu na pierwszym miejscu.. Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20lat.. Miałam żywy dowód jak ważne są dobra duchowe..Komentarze

Brak komentarzy.